Drukuj

Wydanie internetowe

Od 2016 proponujemy nowość - prenumeratę roczną e-wydania! Wystarczy zrobić jeden przelew by e-wydanie zaraz po ukazaniu się przychodziło na twoją skrzynkę mailową! Prenumerata roczna (4 numery) wynosi tylko 24 zł. Zapraszamy do kontaktu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. w sprawie takiej formy prenumeraty!

Wystarczy zrobić przelew na nasze konto bankowe Konto BZ WBK: Miesięcznik "Chrześcijanin", 49 1090 2574 0000 0006 4400 8327 na kwotę 24 zł i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. potwierdzenie przelewu. W tytule przelewu prosimy wpisać "prenumerata roczna e-wydanie".

 

Z myślą o Twojej wygodzie i oszczędnościach przygotowaliśmy pełne elektroniczne wydanie "Chrześcijanina":

  • treści identyczne jak w wersji drukowanej,
  • dostęp z każdego miejsca na świecie,
  • oszczędności - tylko 6 zł,
  • łatwa i bezpieczna płatność kartą kredytową lub debetową za pośrednictwem PayPal,
  • wygodna archiwizacja,
  • przyjazne dla środowiska.

Czasopismo w formacie PDF może być czytane za pomocą wielu urządzeń: komputerów, tabletów, smartfonów i e-Readerów (niektóre z nich wymagają zainstalowania dodatkowego bezpłatnego oprogramowania).

Od lektury dzieli Cię tylko kilka kliknięć!

KUP TERAZ NAJNOWSZY NUMER:

 

 

Nowy CHN 1-2018 e

W związku z problemami w otrzymywaniu e-wydania (link z plikiem do pobrania nie zostaje wysyłany automatycznie) wysyłamy link ręcznie, najczęściej do 24 godzin.

Nie masz konta na paypal? Nic nie szkodzi, możesz zamówić i zapłacić za e-wydanie zwykłym przelewem bankowym. Skontaktuj się z nami na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

 

Potrzebujesz pomocy?

W razie pytań lub problemów, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.